• LANGUAGE:

    English version Polska wersja

  • KONTAKT:

    52 526 22 26

Surowce paszowe

EKOPROT 70 NON-GMO

Naturalny koncentrat białka roślinnego o zawartości białka 67-70%. Zawiera suszone drożdże Saccharomyces Cerevisiae oraz zboża (pszenica non-GMO). Nadaje się do skarmiania dla bydła.

EKOPROT VEGA 70 NON-GMO

Naturalny koncentrat białka roślinnego o zawartości białka 67-70%. Zawiera suszone drożdże Kluyveromyces Lactis, suszone drożdże Saccharomyces Cerevisiae oraz zboża. Nadaje się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

EKOPROT AMINO 70 NON-GMO

Naturalny koncentrat białka roślinnego o zawartości białka 68-70%. Zawiera suszone drożdże Kluyveromyces Lactis, suszone drożdże Saccharomyces Cerevisiae oraz zboża. Przeznaczone do skarmiania dla drobiu.

EKOPROT BRAN 60 NON-GMO

Naturalny koncentrat białka roślinnego o zawartości białka min. 60%. Powstaje z drożdży Saccharomyces Cerevisiae na otrębach pszennych. Nadaje się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

EKOPROTEIN 50 NON-GMO

Naturalny koncentrat białka roślinnego o zawartości białka min. 50%. Powstaje z drożdży Saccharomyces Cerevisiae na DDGS pszenno-kukurydzianym. Nadaje się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

EKOPROT ALKOYEAST 48 NON-GMO

Naturalne drożdże alkoholowe o zawartości białka 46-48%. Powstają z drożdży Saccharomyces Cerevisiae i DDGS. Nadają się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.


EKOPROT SPIRITYEAST 46 NON-GMO

Naturalne drożdże spirytusowe o zawartości białka 45-46%. Powstają z drożdży Saccharomyces Cerevisiae i DDGS. Nadają się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

EKOPROT CORN 46 NON-GMO

Naturalne drożdże paszowe o zawartości białka 45-46%. Powstają z drożdży Saccharomyces Cerevisiae, kukurydzy i glutenu kukurydzianego. Nadają się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

EKOPROT FEEDYEAST 45 NON-GMO

Naturalne drożdże paszowe o zawartości białka 45%. Powstają z drożdży i otrąb. Nadają się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.


EKOPROT BREWERYEAST TOP 40

Naturalne drożdże piwne najwyższej jakości o zawartości białka 40%. Powstają z drożdży Saccharomyces Cerevisiae. Nadają się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

EKOPROT BREWERYEAST 28

Naturalne drożdże piwne najwyższej jakości o zawartości białka 28%. Powstają z drożdży Saccharomyces Cerevisiae. Nadają się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

EKOPROT LIVE YEASTS 40 NON-GMO

Naturalne żywe drożdże paszowe najwyższej jakości o zawartości białka 40%. Zawierają żywe komórki drożdży. Znakomicie poprawiają trawienie i chronią układ pokarmowy. Nadają się do skarmiania dla wszystkich zwierząt.

GLICERYNA PASZOWA 85 NON-GMO

Glicerol lub gliceryna to wartościowy dodatek stosowany w produkcji pasz i mieszanek paszowych, który podnosi ich kaloryczność. Znajduje zastosowanie jako substytut melasy oraz jako środek łączący w produkcji granulatów paszowych.

GLUTEN KUKURYDZIANY NON-GMO

Najwyższej jakości gluten kukurydziany o zawartości białka min. 62,7%. Piękny, żółty kolor i znakomite parametry. Szczególnie polecany dla drobiu, lecz nadaje się też dla innych zwierząt.

MĄCZKA RYBNA 64

Łotewska mączka rybna najwyższej jakości o zawartości białka 64-65%. Otrzymywana z bałtyckich ryb takich jak szprot, śledź bałtycki, łosoś. Stosowana w żywieniu trzody chlewnej oraz drobiu.


WYSŁODKI BURACZANE

Wysłodki buraczane suszone, granulowane, niemelasowane. Zawartość cukru 7,5%. Średnica 10mm. Idealne do żywienia bydła oraz koni.MĄKA PASZOWA PSZENNA

Mąka paszowa bardzo wysokiej jakości.

PSZENGOLD 18%

Mieszanka zbożowa zawierająca min. 17,5% białka

Centrala firmy

ul. Żeglarska 90

85-545 Bydgoszcz

Telefon: 52 526 22 26

E-mail: biuro@litpolex.pl

Oddział Warszawa

ul. Skarbka z gór 7

03-287 Warszawa

Telefon: 22 378 48 82

E-mail: warszawa@litpolex.pl

Oddział Rosja

p/b 157

103482 Moscow

Telefon: +7 (095) 532-8304

E-mail: russia@litpolex.eu